بیمه عمر بیت کوین

بیمه عمر بیت کوین کاراپتو ابزاری نوین و مفید جهت سرمایه گذاری مستمر و هدفمند در ارزهای دیجیتال است که علاوه بر حفظ ارزش سرمایه در برابر تورم داخلی (به واسطه افزایش قیمت دلار)، شانس بهره بردن از رشد مضاعف سرمایه به دلیل احتمال افزایش قیمت بیت کوین در بلند مدت را نیز خواهد داشت. استفاده از انواع بیمه عمر روشی مرسوم و محبوب در کشورهای توسعه یافته است که موجب اطمینان خاطر افراد از شرایط مالی در سالهای آینده خواهد شد. اما آنچه که در ایران موجب کاهش نسبی علاقه عموم به این نوع سرمایه‌گذاری گردیده، نگرانی از تاثیر تورم‌های پیش رو بر ارزش سرمایه در زمان سررسید بیمه عمر می‌باشد. که این چالش با استفاده از بیمه عمر بیت کوین از میان برداشته می‌شود.

ویژگی مهم این روش پرداختهای دوره‌ای اندک به صورت ماهیانه یا سه ماهه بر اساس توان مالی شما می‌باشد که مانند یک قلک سرمایه گذاری برایتان عمل خواهد نمود. در این روش شما به انتخاب خودتان مبلغ ریالی مشخصی را تعیین می‌کنید که هر ماه یا هر سه ماه به طور منظم به حساب بیمه عمر خود در کاراپتو واریز نمایید. هر پرداختی شما توسط کاراپتو بر اساس قیمت روز تبدیل به بیتکوین می‌گردد و در حساب شما ذخیره می‌شود. هر زمانی که درخواست بستن حساب بیمه عمر بیت کوین خود را داشته باشید، معادل ریالی ذخیره بیت کوین شما به قیمت روز محاسبه و به حساب بانکی‌تان واریز می‌گردد. این محصول سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای دیجیتال یک نوآوری از سوی کاراپتو می‌باشد که امکان سرمایه‌گذاری اندک، پیوسته و هدفمند را برای تمامی افراد و بدون هیچ پیچیدگی‌ای فراهم نموده است.

کافیست از جدول تاریخچه بازدهی زیر استفاده نمایید تا پتانسیل یک سرمایه‌گذاری هدفمند، مستمر و اندک ماهیانه را مشاهده نمایید و محاسبه کنید که چنانچه در سالهای گذشته این نوع سرمایه‌گذاری را آغاز می‌نمودید امروز چه میزان دارایی داشتید. خواهشمندیم حتماً پیش از افتتاح حساب بیمه عمر بیت کوین در کاراپتو، قوانین و مقررات مربوط به آن را در پایین صفحه مطالعه فرمایید.

افتتاح بیمه عمر بیت کوین

لطفاً برای افتتاح حساب بیمه عمر بیت کوین وارد شوید

تاریخچه بازدهی

با استفاده از فرم زیر می‌توانید محاسبه نمایید که اگر پیش از این و از سالهای گذشته اقدام به سرمایه‌گذاری در بیمه عمر بیت کوین می‌نمودید، امروز چه میزان سرمایه قابل برداشت داشتید و بازدهی شما در این مدت چقدر بود.
مبنای محاسبات قیمت بیت کوین در نخستین روز هر ماه شمسی می‌باشد که بر اساس نرخ دلار بازار آزاد محاسبه گردیده است. مدت زمان اندوخته منتهی به آذرماه 1400 می‌باشد.

A problem was detected in the following Form. Submitting it could result in errors. Please contact the site administrator.

شرایط بیمه عمر بیت کوین

 • برای داشتن یک بیمه عمر بیت کوین کافیست ابتدا در کاراپتو ثبت نام نموده و پس از ورود به سایت، با انتخاب مبلغ ماهیانه و دوره پرداخت مورد نظر خود اقدام به افتتاح حساب اندوخته عمر نمایید.
 • در اولین پرداخت شما هزینه افتتاح حساب نیز محاسبه می‌گردد ولی در پرداختهای آتی تنها مبلغ دوره‌ای مربوطه را می‌پردازید.
 • همواره امکان تغییر طرح پرداختی حساب (افزایشی یا کاهشی) برای شما وجود دارد و تنها مشمول پرداخت مجدد هزینه افتتاح می‌شود.
 • به منظور شفافیت و وحدت رویه، معادل بیت کوین مبالغ ریالی پرداختی شما، بر اساس قیمت ساعت 12 ظهر شنبه و سه‌شنبه هر هفته محاسبه می‌گردد. بنابراین اولین شنبه یا سه‌شنبه پس از تکمیل فرآیند پرداخت (هر کدام نزدیکتر باشد) میزان بیتکوین ذخیره شما محاسبه و سپس مقدار آن به حساب بیمه عمر بیت کوین شما افزوده خواهد شد.
 • حساب بیمه عمر بیت کوین شما (به شرط عدم تاخیر در پرداختهای دوره‌ای) دائمی بوده و نیاز به تمدید نخواهد داشت و تا هنگامی که خودتان تمایل به بستن حساب و برداشت سرمایه عمر خود نداشته باشید، حساب شما برقرار خواهد بود.
 • با ثبت درخواست بستن بیمه عمر و برداشت سرمایه، معادل ریالی میزان بیت‌کوین موجود در حساب شما بر اساس قیمت فعلی بیتکوین و حداکثر تا سه روز کاری پس از ثبت درخواست محاسبه می‌گردد و جهت واریز به حساب بانکی اعلام شده از سوی شما به بانک ارجاع خواهد شد.
 • به دلیل اینکه ماهیت این محصول، دید بلند مدت به سرمایه‌گذاری می‌باشد، بستن حساب بیمه عمر پیش از گذشت دوسال از تاریخ افتتاح امکان پذیر نیست.
 • بستن حساب و برداشت سرمایه تنها برای کاربران احراز هویت شده امکان پذیر است، بنابراین خواهشمندیم در نخستین فرصت پس از افتتاح حساب بیمه عمر بیت کوین، نسبت به تکمیل احراز هویت خود اقدام نمایید.
 • تاریخ پرداختهای دوره‌ای شما مشخص است اما تاخیر در پرداخت مشمول جریمه یا هزینه اضافی نخواهد شد. امکان پرداخت پیش از سررسید نیز وجود دارد.
 • در هر زمان شما تنها یک سررسید پرداخت نشده خواهید داشت، یعنی مثلا اگر شما دوره پرداخت یک ماهه دارید و چنانچه 5 فروردین سررسید پرداخت دوره‌ای شما بوده ولی نسبت به پرداخت آن حتی تا 5 اردیبهشت نیز اقدام نکرده باشید، تنها همان یک صورتحساب برای شما وجود خواهد داشت و هر زمان صورتحساب فعال خود را پرداخت نمایید، یک ماه بعد از آن صورتحساب دوره‌ای بعدی برای شما ایجاد خواهد شد.
 • چنانچه بیش از شش ماه تاخیر در پرداخت روی دهد، حساب بیمه عمر شما تعلیق می‌گردد و امکان ادامه پرداختهای دوره‌ای وجود نخواهد داشت و تنها می‌توانید نسبت به بستن حساب و برداشت سرمایه خود مطابق قوانین اقدام نمایید.
 • هر کاربر در هر لحظه تنها می‌تواند یک حساب بیمه عمر فعال داشته باشد. اما پس از بستن یک حساب، امکان افتتاح مجدد حساب جدید برای کاربر وجود خواهد داشت.
 • کلیه پرداختهای دوره‌ای مشمول 2 درصد کارمزد می‌باشند.

سایر ابزارهای سرمایه‌گذاری

قیمت لحظه ای هر واحد

132,961 تومان

قیمت لحظه ای هر واحد

129,403 تومان

قیمت لحظه ای هر واحد

121,399 تومان